• Roosteren 1 VE zondag speeldag man

  • Roosteren 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Augustus, RickOverige stafTeammanager
    Cruchten, Michael vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Fermont, DaveTechnische stafTrainer/coach
    Lambrichts, NickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:00VV Born 1 - Roosteren 1Sportpark Op den Toren
    11 dec. 14:00Roosteren 1 - SVM 1Sportpark De Heilige Kamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Roosteren 1 - VV Zwentibold 11 - 1
    20 nov.Schinveld 1 - Roosteren 12 - 1
  • Poulestanden Roosteren 1 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IVS 197202141723
    2Schinveld 187102652122
    3Neerbeek RKVV 1970227101721
    4FC RIA 19612156919
    5VV Zwentibold 194322018215
    6Roosteren 193421710713
    7VV Born 193331811712
    8Oranje Blauw'15 193241613311
    9Sporting Sittard'13 193061735-189
    10SVM 19225919-108
    11HBC'09 191441321-87
    12Linne 192161526-117
    13Woander Forest 19117722-154
    14Centrum Boys 18026829-212

    Poulestanden Roosteren 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 48 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Maasgouw 1320112666
    2Roosteren 1320110646
    3DFO '20 132019636
    4RIOS'31 13003013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerts, YorrickTeamspeler
    Bocken, LennartTeamspelerVerdediger
    Cox, JordanTeamspelerVerdediger
    Cruchten, Michael vanTeamspeler
    Demandt, SergioTeamspelerAanvaller
    Fermont, JeremyTeamspeler
    Geraerts, ColinTeamspeler
    Hamacher, NielsTeamspelerVerdediger
    Idlaasri, AbdellahTeamspeler
    Jakir, AliTeamspeler
    Laar, Max v.d.Teamspeler
    Lambrichts, NickTeamspelerMiddenvelder
    Meuwissen, JoepTeamspelerDoelverdediger
    Morelli, FabioTeamspelerAanvaller
    Romeijnders, WesleyTeamspeler
    Snelting, MickTeamspeler
    Stal, LarsTeamspeler
    Vanneer, ErwinTeamspelerVerdediger
    Vanneer, MartijnTeamspelerVerdediger
    Vogten, JohnTeamspelerAanvaller

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VV Born 1

    VS

    Roosteren 1

    04 december 202214:00 uur
    Sportpark Op den Toren veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Roosteren 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd