• Roosteren 1 VE zondag speeldag man

  • Roosteren 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cruchten, Michael vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Lambrichts, NickOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 14:30Urmondia 1 - Roosteren 1Sportpark Molenpark
    12 mei. 14:30Roosteren 1 - FC RIA 1Sportpark De Heilige Kamp
    20 mei. 14:30VV Born 1 - Roosteren 1Sportpark Op den Toren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 apr.Roosteren 1 - Amstenrade 12 - 0
    14 apr.S.V. Argo 1 - Roosteren 12 - 2
  • Poulestanden Roosteren 1 ( 4e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKUVC 122136352322045
    2Neerbeek RKVV 12212463627940
    3Roosteren 122123748361239
    4Amstenrade 122113840301036
    5Woander Forest 12211383728936
    6FC RIA 12210573629735
    7VV Born 12210573838035
    8Sporting Sittard'13 122102104037332
    9Urmondia 1229493634231
    10VV Zwentibold 12273124041-124
    11IVS 1225892739-1223
    12HBC'09 12264123960-2122
    13SVM 12261153455-2119
    14S.V. Argo 12237123047-1716

    Poulestanden Roosteren 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Heerlen/Kracht Nutrition 133007169
    2KVC Oranje 132019726
    3FC Bemelen 1310238-53
    4Roosteren 1300347-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerts, YorrickTeamspeler
    Baks, ThomasTeamspeler
    Bocken, LennartTeamspelerVerdediger
    Cox, JordanTeamspelerVerdediger
    Cruchten, Michael vanTeamspeler
    Demandt, SergioTeamspelerAanvaller
    Fermont, JeremyTeamspeler
    Geraerts, ColinTeamspeler
    Haasbroek, RenzoTeamspeler
    Hamacher, NielsTeamspelerVerdediger
    Henssen, MaxTeamspeler
    Henssen, NickTeamspeler
    Jakir, AliTeamspeler
    Lambrichts, NickTeamspelerMiddenvelder
    Meuwissen, JoepTeamspelerKeeper
    Morelli, FabioTeamspelerAanvaller
    Oostendorp, NielsTeamspeler
    Pustjens, MiloTeamspeler
    Pustjens, StijnTeamspeler
    Snelting, MickTeamspeler
    Stal, LarsTeamspeler
    Theunissen, JesseTeamspeler
    Vanneer, ErwinTeamspelerVerdediger
    Vanneer, MartijnTeamspelerVerdediger
    Vogten, JohnTeamspelerAanvaller

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Urmondia 1

    VS

    Roosteren 1

    28 april 202414:30 uur
    Sportpark Molenpark veld 2 - Bovenveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Roosteren 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,77

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd